İçerik Yönetim Sistemi

İçeriklerinizi kendiniz belirleyin, kendiniz ekleyin.

Yönetim panelinden kendinize özel istediğiniz kadar sayfa oluşturabilir ve bunları menülere ya da sayfanızdaki belirli linklere bağlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz sayfaların metataglerinide kendiniz oluşturarak SEO ‘da avantaj kazanabilirsiniz. Ayrıca gelişmiş adresleme yöntemi ile isterseniz menülerinize tıklanıldığında belirli otel ve ya turlarınızı listeleyebilir ve ya spesifik otel ve ya tur sayfalarına yönlendirebilirsiniz

Uçak bileti için belli havalimanı ve ya belli havayollarına özel sayfalar oluşturup, bu sayfaların resim, başlık, içerik ve arama motoru varsayılan değerlerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece Adwords reklamlarında ucuza reklam verebilir, arama motorlarında ön sıralara yerleşebilirsiniz.

background
featurebg

Online Tedarikçi Modülü

Tedarikçileriniz kendi ürün bilgilerini, fiyatlarını, kontenjanlarını kendileri girsin.

Online tedarikçi modülü ile tedarikçileriniz sisteminize online olarak bağlanıp sizin belirlediğiniz yetkiler dahilinde ürün girişi, güncellemesi yapabilir ve kendi rezervasyonlarını takip edebilirler.

Her bir Otel ve Villa ürününüz için ayrı ayrı giriş yetkisi tanımlayabilirsiniz. Tedarikçiniz sizin belirlediğiniz yetkilere göre, kendi ürün bilgilerini, resimlerini güncelleyebilir, kontenjan ve doluluk oranının değiştirebilir, fiyatları güncelleyebilir ve rezervasyonlarını takip edebilirler.

Farklı ürün grupları için farklı tedarikçi acentalar belirleyebilirsiniz. Her bir tedarikçi acentanız için çalıştığınız sözleşme tiplerini belirleyebilirsiniz. Bütün rezervasyon işlemlerini sistem üzerinden kontrol edebilirsiniz.

© 2016 Birdenbire Bilgisayar Sistemleri