(CRM ) Müşteri İlişkileri Modülü

CRM modülü, müşterilerinizi satışa yönlendirmek için size inanılmaz araçlar sunuyor

Puan Toplama

Müşterilerinizin web sitesinden veya ofis sisteminden yaptığı alışverişlerden puan kazanmasını sağlayın. Farklı ürünlere farklı puanlar tanımlayın. Müşterileriniz bu puanları web sitenizden ya da ofis satış sistemi üzerinden harcasınlar. Böylece sizden alışveriş yapan bir müşterinizin tekrar sizinle çalışmasını garantileyin.

Kupon İndirimleri

Potansiyel müşterilerinizi satışa çekmek için onlara özel kupon indirimi düzenleyin. Bu kupon indirimlerini belirli rezervasyon sayısı ve belirli tarih aralığı ile sınırlayın. Tanımladığınız kupon kodlarını müşteri adaylarınıza reklamla duyurun ve reklamlarınızı hızla satışa çevirin.

Promosyonlar ve Kampanyalar

Mevcut müşterilerinize veya yeni müşterilerinize kampanya ve promosyon düzenleyebilirsiniz. Satışını artırmak istediğiniz bir ürünü alan müşterilerinize başka bir ürünü indirimli ya da bedava verebilirsiniz. Ya da belirli bir tutarın üzerinde alışveriş yapan müşterilerinize promosyon uygulayabilirsiniz.

Üyelik ve Online Bakiye ödeme

Rezervasyonlarını depozito ile tamamlamış müşterilerinizin bakiye ödemelerini web siteniz üzerinden tahsil edebilirsiniz. Mevcut müşterileriniz, web sitenizden giriş yaparak eski rezervasyonları ile ilgili işlem yapabilir, kazandıkları puanları görüntüleyebilir ve kalan bakiyelerini online olarak ödeyebilirler.

© 2016 Birdenbire Bilgisayar Sistemleri