Birdenbire Yazılım Evi

Birdenbire Yazılım Evi, Hemenkal Turizm Bilgisayar Ve Ticaret Limited Şirketi'nin yazılım alt birimi olarak 2002 yılından bugüne Turizm sektörüne çözümler üretmektedir.

Ürün ve servislerinde profesyonellik anlayışını benimseyen firmamız, deneyimli ve uzman kadrosuyla, müşterilerinin rekabet gücünü artıracak hizmet ve ürünler sunmaktır. Hedefimiz, ülkemizde hızla gelişmekte olan bilişim sektöründeki yenilikleri Turizm sektörüne zamanında ulaştırarak, ihtiyaç duyulan danışmanlık ve teknik hizmeti deneyimli ve uzman kadromuzla anında verebilmektir.

İlk olarak, turizmin motor gücü olan seyahat acentaları için 2005 yılında Tourkuaz Acenta Otomasyonunu geliştirmiştir. Incoming yapan seyahat acentaları için ofis otomasyonu olarak yazılan TOURKUAZ Acenta Otomasyon Sistemine, daha sonradan sektörün beklentilerine uyarak web modülleri eklenmiştir. Online tatil pazarındaki hızlı yükselişe paralel olarak, ingoing ve outgoing yapan seyahat acentalarının beklentileri doğrultusunda Tourkuaz'ın altyapısı tamamen yenilenerek 2009 yılında Elitema Acenta Otomasyonu pazara sunulmuştur.

Birdenbire yazılım evi, aynı zamanda otellerin kendi web sitelerinden kolaylıkla rezervasyon alabilmeleri için 2008 yılında ORS Online Otel Rezervasyon Sistemini pazara sunmuştur.

İlkemiz, dürüstlük ve güvene dayanan profesyonel hizmet vermektir. Kalitemizin garantisi, Türkiye'nin seçkin üniversitelerinden mezun ve ülkemizin önde gelen şirketlerinde deneyim kazanmış mühendislerden oluşan uzman kadromuzdur.

* Birdenbire Bilgisayar olarak firmamız Yazılım geliştirme konusunda KOSGEB tarafından desteklenmeye hak kazanmıştır.

** Tourkuaz Acenta Otomasyonumuz TUBITAK-TIDEB tarafından ARGE Desteği Destekleme Programına alınmıştır.

** Birdenbire Bilgisayar bir Microsoft Bizspark Üyesidir.

background

© 2016 Birdenbire Bilgisayar Sistemleri