Elitema Bayi Modülü ile satış ortaklarınız ile aranızda bir köprü kurun

Her acenta sadece ona özel tanımladığınız kurallarla çalışır. Alt Acenta Modülü, Elitema'nın diğer bütün modülleri ile entegre çalışmaktadır.

Bayi Modülü Tanıtım Videomuzu İzleyin

Hızlı ve Kolay Rezervasyon

Acentalarınıza farklı rollerde bir çok kullanıcı tanımlayabilirsiniz. Acentalarınız web tabanlı sisteminize giriş yaparak, rezervasyon adımlarında kaybolmadan, aradıkları bilgiyi doğru zamanda ve doğru yerde sunan bir sistem üzerinden kolayca rezervasyonlarını tamamlarlar.

Farklı Fiyat Politikaları

Uygulayacağınız pazarlama stratejisine göre, acentalarınıza farklı döviz cinsi, farklı fiyat, farklı komisyon oranı, farklı kar oranı hatta farklı kontenjanlar uygulayabilirsiniz. Dilerseniz her acentanın satacağı ürün gruplarını belirleyebilirsiniz.

Farklı Ödeme Tipleri 

Acentalarınızın, cari, kredi kartı, ve havale ödeme seçeneklerinden hangilerini kullanabileceğini belirleyebilirsiniz. Komisyondan ödeme, parçalı ödeme seçenekleri sunabilirsiniz. Acentalarınıza kredi tanımlayabilirsiniz. Cari çalıştığınız acentaların limitlerini otomatik olarak kontrol edip limit aşımlarını engelleyebilirsiniz.

Farklı Satış Modelleri

Satış ortaklarınızla üç farklı komisyon modeli önerin;
  • Net alış fiyatlarını görecekleri "Net Fiyat" modeli,
  • Satış fiyatı üzerinden komisyon alacakları "Komisyonlu" model
  • Acentaların kendi komisyonlarını belirleyebileceği "Serbest Komisyon" modeli.

Rezervasyon ve Komisyon Takip

Bütün listeleme ekranları farklı arama kriterleri ile donatılmıştır. Böylece acentalarınız web tabanlı sisteminiz üzerinden kolayca eski rezervasyonlarına ulaşabilir, ön-rezervasyon yaptıkları işlemleri ödeme yaparak kesinleştirebilirler.Komisyon alacaklarını, komsiyon ödemelerini hızlı bir şekilde takip edebilirler.

Affiliate Sistemi Oluşturma

Sadece birkaç dokunuşla acentalarınızın kendi web sitelerinden sizin ürünlerinizi satmalarını sağlayabilir ya da sizin web sitenize verecekleri link üzerinden satış yaptırabilirsiniz. Bütün satışlar acentaya tanımladığınız fiyatlar üzerinden yapılır ve acentanız sizin sisteminiz üzerinden satışlarını ve komisyonlarını takip edebilir.

Ön Muhasabe

Satış acentlarınız ile ilgili alacak vereceklerinizi kullanımı çok kolay ekranlardan siz ve acentalarınız takip edebilirsiniz. Komisyon ödemelerinizi, acenta ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı hızlı bir şekilde sisteme ekleyebilir, bir bakışta bütün kurumlarınızın bakiyelerini izleyebilirsiniz.

Mesajlaşma ve Duyuru Sistemi

Satış acentalarınızla aranızda sistem üzerinden mesajlaşabilirsiniz. Rezervasyon statü değişikliklerinde sistem otomatik olarak mesaj üreterek tarafların bilgilendirilmesini sağlar. Acentalarınıza özel duyuru yayınlayabilir kampanyalardan haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

© 2016 Birdenbire Bilgisayar Sistemleri