Operasyon, Muhasebe ve Ofisten Satışlarınız İçin Tek Ekran

Seyahat acentanızın operasyon yükünü hafifletecek olan Ofis Modülümüz aynı zamanda telefon ve yüzyüze satışlarınızı da otomasyona taşıyor.

Ofis Modülü Tanıtım Videomuzu İzleyin

Satışlarda Artış

Ofis Modülü ile rezervasyon süresi ciddi olarak kısalır. Sistem, ürün fiyatını otomatik hesaplar, rezervasyon akışını yönlendirir, alternatif ürünleri anında sunar, ödemeyi online olarak tahsil eder. Elemanlarınız sadece satışa odaklanır.
Satış elamanlarınızın hepsi ürünler hakkında tek ve güncel bilgiye ulaşır

Talep Yönetimi

Web sitenizden ya da direkt gelen müşteri taleplerini farklı statülerde takip edebilirsiniz. Bu taleplere, hızlı bir şekilde teklif hazırlayıp bağlayabilirsiniz. Tekliflerinizi, şablon mailları kullanarak anında müşterinize gönderebilirsiniz. Müşterinize farklı seçenekleri en hızlı şekilde sunarak talepleri rezervasyona çevirebilirsiniz. Detaylı Bilgi

Muhasabe

Tedarikçileriniz ve Satıcılarınız ile ilgili alacak vereceklerinizi kullanımı çok kolay ekranlardan takip edebilirsiniz. Ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı hızlı bir şekilde sisteme ekleyebilir, bir bakışta bütün kurumlarınızın bakiyelerini izleyebilirsiniz.
Detaylı Bilgi

Fatura Basım ve Takip

Elitema Fatura sistemi ile satış faturalarınızı, iade faturalarınızı otomatik olarak oluşturun. Size sadece gözden geçirmek kalsın. Tedarikçilerinizden gelen faturları sisteme girerek farkları anında takip edin. Bir ekrandan aylık alacak, borç fatura fazlanızı takip edin.

Rezervasyon Yönetimi

Mevcut bir rezervasyonunuza yeni ürünler ekleyebilir, ürün fiyatlarını, statüsünü, rezervasyona ait tüm bilgileri güncelleyebilirsiniz. Rezervasyonu otomatik ceza hesaplayarak iptal edebilirsiniz. Diğer kullanıcılar için uyarılar ekleyebilir, kalan bakiyeyi online tahsil edebilirsiniz. Ve yapılan bütün değişiklikleri loglarda takip edebilirsiniz

Otomatik Uyarı Sistemi

Ofis sistemi, gözünüzden bir şey kaçmasın diye önemli tarihlerde yapılacak işlerle ilgili sizi uyarır. Son ödeme tarihi gelmiş biletler, bakiye ödemesi gelmiş rezervasyonlar, tahsilat veya ödeme günü gelmiş cariler, kasanıza gelmiş paralarla hep zamanında karşınızda olur.

Ödeme Takip Sistemi

Ödemesi tamamlanmayan rezervasyonlarınızı kaçırmayın. Tek bir dokunuşla yarım kalan ödemeleri listeleyin, tek bir tıklamayla müşterinize bakiye maili gönderin ve online olarak ödemelerini yapmalarını sağlayın. Sistem üzerinden bütün ödeme işlemlerini kolayca takip edin.

Tedarikçi Onay Sistemi

Satın alınan ürünler için tedarikçilerinize sistem üzerinden otomatik veya elle onay emaili atabilirsiniz. Tedarikçileriniz onay emaillarına sistem üzerinden yanıt vererek ürün statüleriniz online güncellerler. Rezervasyon bazında ya da toplu olarak tedarikçi onay durumlarını takip edebilirsiniz. Böylece rezervasyon aksaklıklarını minimuma indirebilirsiniz.

Pazarlık Yapabilme

Müşterilerinize indirim uygulayarak ürünlerinizi daha çekici yapabilirsiniz. Ancak bu pazarlık miktarını siz belirleyebilirseniz kontrollü bir satış olabilir. Sistem üzerinden her elemanınıza farklı pazarlık imkanı verebilir ve pazarlık oranlarını karınızın belirli bir oranı ile sınırlayabilirsiniz.

Müşteri Hatırlama

Sadece fiyat öğrenip, daha sonra dönüş yapan müşterilerinizi şaşırtabilirsiniz. Rezervasyonun herhangi bir aşamasında teklifi kaydedip daha sonra devam edebilme özelliği sayesinde tekrar dönüş yapan müşterilerinizin rezervasyonlarını kaldıkları yerden devam etmelerini sağlarsınız.

© 2016 Birdenbire Bilgisayar Sistemleri